Referanslar İletişim
 
  Yatırım Danışmanlığı
Lütfen Tıklayınız...

Forum Yatırım, inşaat ve gayrimenkul sektöründeki deneyimlerin bir araya getirilmesi ile gayrimenkul değerlemesi ve gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermek üzere 2008 yılında kurulmuştur.

Forum Yatırım tüm Türkiye’yi çalışma alanına dahil eden deneyimli değerleme uzmanından oluşan etkin bir ağa sahiptir. Farklı disiplinlerden oluşan ekibimizle geniş yerel pazar bilgisini kullanarak yüksek kalitede değerleme hizmetleri sunmaktayız.

Bugün Türkiye’nin büyük firmaları, önde gelen banka ve finansman kuruluşları, özenli, sorumlu ve etik yaklaşımlarımız nedeniyle Forum Yatırım ile çalışmayı tercih etmektedirler. Uzmanlığımız arazi değerlemesi, arsa değerlemesi, tarla değerlemesi, konut değerlemesi, ofis değerlemesi, alışveriş merkezi değerlemesi, mağaza değerlemesi, dükkan değerlemesi, ticari gayrimenkul değerlemesi, fabrika değerlemesi, otel değerlemesi, benzin istasyonu değerlemesi, marina değerlemesi, liman değerlemesi, makine değerlemesi, fizibilite çalışmaları, pazar çalışmaları, en iyi ve etkin kullanım oanalizi gibi kompleks çalışmalara uzanmaktadır.

 

 

FORUM YATIRIM ÖZGÜR APARTMANI...
Forum Yatırımın 6 çalışması durumund...
FORUM YATIRIM YEŞİLÇAM APARTMA...
Forum Yatırımın 5. çalışması durumun...
FORUM YATIRIM ÇUKUROVA APARTMA...
Forum Yatırımın 4 çalışması durumund...
FORUM YATIRIM SARIÇAM APARTMAN...
Forum Yatırımın 3. çalışması durumun...
 
FORUM YATIRIM RAHİME KALIR APA...

FORUM YATIRIM FAİK KALIR APART...

 
 
 
 
  © 2012 Copyright Forum Yatırım Mimarlık Mühendislik

Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Projeler  |  Referanslar  |  İletişim