Referanslar İletişim
 
  Tarihçemiz
Tarihçemiz

Forum Yatırım, Merkez Adana ili olmak üzere tüm Türkiyede faaliyet gösteren, Yatırım Danışmanlığı, Proje Danışmanlığı, Kentsel Dönüşüm Riskli Bina Tespiti, Gayrimenkul Değerleme, Enerji Kimlik Belgesi Düzenleme ve Yapı müteahhitliği hizmetlerini veren uzman bir şirkettir.

Şirketimiz 2008 yılında kurulmuştur. Kuruluş aşamasında Gayrimenkul Değerleme ve Proje Danışmanlığı hizmetlerini vererek inşaat sektörüne girmiştir. İlerleyen yıllarda Yatırım Danışmanlığı hizmetini, 2012 yılında Enerji Kimlik Belgesi düzenleme ve Yapı Müteahhitliği hizmetlerini verme, Aralık 2012 yılında ise 6306 sayılı yasa kapsamında Kentsel dönüşüm Afet riski altındaki alanların dönüştürülmesi konusunda Çevre ve Şehircilik Bakanlığından lisans almış Adana ilindeki ilk firmadır.

Yatırım danışmanlığı ve Gayrimenkul değerleme alanında global standartlara sahip, servis sunduğu projelerde yatırımları sonuç veren hamlelere dönüştüren Forum Yatırım, iş yaşamında aksiyon tarzıyla inşaat ve gayrimenkul endüstrisine 2008'den beri yön veren firmalardan biridir.

İnşaat sektöründe Ar-Ge dediğimiz arsa üzerinde yapılaştırma şartlarını oluşturma ve projelendiren –Pazar payını düşünerek nitelikli tüketici ile buluşturan –gayrimenkul konusunda SPK lisanslı ve BDDK tarafından yetkilendirilmiş rapor hazırlayan, değer tespiti yapan bir konumda olan Forum Yatırım, inşaat yatırımı konusunda alanında güvenilir, teknik kadrosuyla her türlü sıkıntınızı giderebilecek alt yapıya sahiptir.

Gayrimenkullerle ilgili proje analizi, fizibilite çalışması, bölge ve konum araştırması yapmak, en yüksek ve en iyi kullanım değer analizi tespitinde bulunmak, yatırım stratejileri belirlemek ve geliştirmek, yatırım performans değerlemelerinde bulunmak, pazar analizleri ve pazar araştırmaları yapmak, gayrimenkul geliştirme çalışmalarında bulunmak, proje yönetim hizmetleri sunmak, gayrimenkul ve gayrimenkule bağlı hakların hukuki durumları ile ilgili analiz ve raporlama hizmetlerinde bulunmak üzere kurulmuştur.

 

FORUM YATIRIM ÖZGÜR APARTMANI...
Forum Yatırımın 6 çalışması durumund...
FORUM YATIRIM YEŞİLÇAM APARTMA...
Forum Yatırımın 5. çalışması durumun...
FORUM YATIRIM ÇUKUROVA APARTMA...
Forum Yatırımın 4 çalışması durumund...
FORUM YATIRIM SARIÇAM APARTMAN...
Forum Yatırımın 3. çalışması durumun...
 
FORUM YATIRIM RAHİME KALIR APA...

FORUM YATIRIM FAİK KALIR APART...

 
 
 
 
  © 2012 Copyright Forum Yatırım Mimarlık Mühendislik

Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Projeler  |  Referanslar  |  İletişim