Referanslar İletişim
 
  Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan Forum Yatırım, kuruluşundan bu yana "insana saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü işler ile gerekse ürettiği konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir.

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca Türkiye’nin güvenilen, saygı duyulan şirketi olmak için, sahip olduğumuz potansiyeli kullanarak müşterilerimize en verimli çözümü sunmak, geleceğin yapılandırılmasında müşterilerimizle birlikte ilerlemekteyiz.

Tüm çalışanlarımıza eşit davranmak ilkesini benimseyerek, görev ayrımı yapmadan kuruma ve topluma en üst düzeyde fayda sağlayabilmek temel anlayışımızdır. Bu anlayıştan yola çıkarak koyduğumuz hedeflerin ortak noktası, insana verdiğimiz değerdir.

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz her çalışmanın temelinde bulunan insan faktörü ve güven, kurum kül türümüzün, kurumsal sadakatimizin gelişmesinde bize yol göstermektedir.

Tüm uygulamalarımız daha iyiyi yakalayarak, iş gücü, zaman, emek ve ekonomik kayıpları sıfır seviyesinde tutmaya hedeflidir.

Dürüstlüğünden ve sabrından asla vazgeçmeyen, üstün hizmet ve üstün kaliteden asla ödün vermeyen, paylaşan ve yardımlaşan, yeniliğe ve yeniliklere destek veren ve bu kurum bizimdir diyen bilinçli çalışanlarımız tüm enerjimizin kaynağıdır.

 

FORUM YATIRIM ÖZGÜR APARTMANI...
Forum Yatırımın 6 çalışması durumund...
FORUM YATIRIM YEŞİLÇAM APARTMA...
Forum Yatırımın 5. çalışması durumun...
FORUM YATIRIM ÇUKUROVA APARTMA...
Forum Yatırımın 4 çalışması durumund...
FORUM YATIRIM SARIÇAM APARTMAN...
Forum Yatırımın 3. çalışması durumun...
 
FORUM YATIRIM RAHİME KALIR APA...

FORUM YATIRIM FAİK KALIR APART...

 
 
 
 
  © 2012 Copyright Forum Yatırım Mimarlık Mühendislik

Anasayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetler  |  Projeler  |  Referanslar  |  İletişim